loading

در حال بارگزاری ...

ایده هایی که با آن دکوراسیون منزل را متحول می کنید

شهریور ۹, ۱۳۹۶

چه کارهایی می تواند دکوراسیون منزل تان را زیر و رو کند

room-interior-design

چوب یکی از عوامل اصلی در تحول و تغییر در دکوراسیون منزل است اگر میخواهید دکور خانه خود را تغییر دهید حتما به سراغ آیتم ها و وسایل چوبی بروید،یک تابلو چوبی یک مجسمه چوبی و یا حتی یک گل با گلدان چوبی تاثیر زیادی بر زیبایی خانه شما خواهد داشت.در این مقاله شما را با نکات پنهان زیبا سازی دکوراسیون منزل آشنا خواهیم کرد با ما همراه باشید.

روشنایی خانه را زیاد کنید

هر نوع روشنایی مثل لوستر، روشنایی کف و یا چراغ رومیزی هم بخشی از تغییرات بزرگ هستند. سعی کنید از چراغ های فوق العاده بزرگ، پایه لامپ به رنگ طلایی و یا لوستر مدرن کریستالی استفاده کنید. بنابراین اتاق با یک وسیله روشنایی بزرگ و نور درخشان، اتاق بی نظیری خواهد شد. در این تصویر، لوستر بسیار زیبا و درخشان، فضایی دلنشین از ترکیب زرد و مشکی ایجاد کرده است.

استفاده از کوس و روکش مبل زیبا

هرگاه که از مدل مبلمان راحتی خود خسته شدید می توانید یک کوسن و روکش مبلی را انتخاب کنید که از پارچه های لوکس تهیه شده اند. به دنبال پارچه هایی از قبیل ابریشم، کتان، مخمل و حتی خز مصنوعی باشید. قرار گرفتن این پارچه ها روی مبلمان، طراحی داخلی لوکس و ظاهری زیبا ایجاد می کنند و گران قیمت به نظر می رسد. پارچه ها را در رنگ هایی انتخاب کنید که مکمل مبل و صندلی راحتی شما باشد. استفاده از کوسن های رنگی، جلوه بیشتری به مبلمان شما خواهد داد.

استفاده از آیتم های تزئینی بزرگ

لوازم جانبی تزئینی بزرگی مانند مجسمه چوبی و گلدانی زیبا در اتاق نشیمن خود استفاده کنید. همانطور که در تصویر بالا می بینید گلدان بزرگ و وسایل تزئین خاص و غیره  دکوراسیون جذابی برای طراحی داخلی لوکس ایجاد کرده است. به طور مشابه، استفاده از یک وسیله تزئینی برجسته، نگاه ها را از سمت وسایل فرسوده یه سمت خود جلب می کند. در این تصویر، مجسمه بزرگ روی دیوار و همچنین گلدان های زیبای در اطراف اتاق، فضای بی نظیری ایجاد کرده است.

homegoods-accessories-department

استفاده از وسایل تزئینی شیک کوچک و بزرگ

ستفاده از چند وسیله کوچکتر در فضاهای لوکس، برای نشان دادن زیبایی بیشتر، ترفند مورد علاقه طراح است. به طور مثال استفاده از شمعدان ها و سینی هایی از جنس طلا، سنگ مرمر، کریستال و یا آینه، دارای سطوح کوچک و درخشان، گزینه های مناسبی هستند.

وسایل درخشان خود را بر سطوح برجسته اتاق خود مانند میز قرار دهید. با این کار هنگام ورود به اتاق، وسایل ظریف و لوکس، نگاه ها را به سمت خود جلب می کنند. این لوازم لوکس و ظریف، لوازم اتاق را گران بها جلوه می دهند.

Curtains-on-decoration

استفاده از پرده در دکوراسیون

بسیاری از طراحی ها از پرده ها برای ایجاد فضایی لوکس در دکوراسیون خانه استفاده می کنند. اگر پرده های گران قیمت، هزینه زیادی برای شما دارند، می توانید با خرید پرده ای ضخیم تر، پرچین بودن پرده را تامین کنید.حتی می توانید با عوض کردن گیره پرده ها و یا تغییر در مدل چینش آنها دکور خانه خود را تغییر دهید.

carpet-on-decoration

فرش ملکه زیبایی خانه

از دیرباز یکی از اقلام پرمصرف و کلیدی در دکوراسیون خانه فرش بوده است و استفاده از فرشی که به راحتی زیر تمام وسایل شما مانند مبل، میز و صندلی قرار گیرد، باعث می شود اتاق شما بزرگتر به نظر برسد. این طراحی برای زمانی است که شما به دنبال افزایش ظرافت و زیبایی اتاق نشیمن باشید. در تصویر پایین، تمام وسایل روی فرش قرار دارند. بزرگی فرش به چشمان ما کمک می کند تا تمام فضای اتاق و وسایل روی فرش با ترکیب رنگ زیبا را ببیند. انتخاب فرش کوچک، اتاق را کوچکتر نشان می دهد.

Wall-painting-print-on-canvas-for-home-font-b-decor

استفاده از تابلوهای زیبا برای خانه

سعی کنید از تابلوهای تزئینی و هنری بزرگی در اتاق نشیمن خود استفاده کنید، با این کار، این هنرهای زیبا در اتاق بهتر حس می شوند. تابلوها و وسایل تزئینی بزرگ، اتاق را به یک گالری لوکس و بی نظیر تبدیل خواهند کرد.تابلویی که در عین زیبایی، قیمت مناسبی دارد، انتخاب خوبی است. از آنجایی که هنر، سلیقه ای شخصی است، استفاده از تابلوهای با اشکالی ساده و ترکیب رنگی زیبا که برای شما جذابند هم، می تواند انتخاب خوبی باشد.

اشتراک این مطلب

درج دیدگاه