loading

در حال بارگزاری ...

۲۰ مدل مبل چرم و مبل راحتی چرمی فوق العاده و خاص

شهریور ۲۷, ۱۳۹۶

بهترین مدل های مبل راحتی چرم برای صلیقه های مختلف

در این مطلب قصد داریم طرح هاب مختلف مبل راحتی با پاچه چرمی را برای شما عزیزان قرار دهیم.نکات زیادی وجود دارد که شما برای خرید مبل راحتی چرم باید رعایت کنید. اولین نکته این است که مبل چرم اصل مطمئنا گران قیمت است و اگر شما قیمت مبل راحتی چرم را پایین دیدید بدانید که یا کلاف داخلی آن نامرغوب ساخته شده و یا پارچه چرمی که روی آن کشیده شده است از کیفیت قابل قبولی برخوردار نیست.

در تصویر بالا شما یک مبل راحتی چرم با کیفیت مدل چستر می بینید که تمام قسمت های آن چرم دوزی شده و دسته ها و پشتی مبل کاملا با دکمه ها مهار شده است . نکته دیگر در خرید مبل چرم این است که یک مبل چرمی خوب باید به تعداد کافی دکمه کاری شده باشد به دلیل اینکه پارچه چرمی باید کاملا به تشک مبل بچسبد والا خیلی زود حالت خود را از دست داده و یا ترک می خورد.

leather-sofa-models

چرم ها از انواع مختلفی و از پوست حیوانات مختلفی تهیه می شوند.استفاده از چرم مصنوعی هم که مدتهاست متداول شده کار را برای تشخیص چرم واقعی از مصنوعی سخت کرده است.از فروشنده مبل راحتی بخواهید که یک تکه از پاچه چرمی را که در مبل استفاده کرده است را به شما نشان دهد.چرم خوب باید ضخیم و کم حالت کشسانی داشته باشد.و مقاوت زیادی در برابر فشار از خود نشان دهد.

شما می توانید مبل چرم خود را در هر رنگی سفاش بدهید ولی شاید بهترین رنگ مبل راحتی چرم همان رنگ مشکی باشد به علت اینکه دستکاری و دباغی کمتری را نصبت به دیگر رنگ ها می طلبد.

  • در ادامه انواع مختلفی از مبل تک نفره و مبل سه نفره چرم را برای شما عزیزان قرار داده ایم که امیدوارم از دیدن آنها لذت ببرید و مدل مبل مورد نظر خودتان را در آنها بیابید.

leather-sofa-models-chester

مبل راحتی چستر با پارچه چرم فوق العاده زیبا

leather-sofa-models

اشتراک این مطلب

درج دیدگاه