loading

در حال بارگزاری ...

مدل های جدید دکوراسیون آشپزخانه ایتالیایی و میز ناهارخوری

شهریور ۱۱, ۱۳۹۶

میز ناهارخوری در دکوراسیون آشپزخانه به سبک ایتالیایی

italian-kitchen-decoration-and-dining-table (3)

طراحان ایتالیایی در جهان یکی از بهترین طراحی ها را در دکوراسیون خانه و آشپزخانه را دارند و افراد مشهوری در دنیای طراحی دکوراسیون داخلی ایتالیایی هستند.

در این مطلب برای شما عزیزان مدل های جدید میز ناهار خوری و دکوراسیون آشپزخانه ایتالیایی را قرار داده ایم که زیبایی و جذابت خاصی دارند. دنیای آشپزخانه مدام در حال تغییر است و در این میان میز ناهارخوری در راس تمام این تغییرات قرار دارد. به تمامی مدل های میزناهارخوری در این مطلب نگاه کنید و پس از انتخاب یک میز ناهارخوری شیک به سراغ طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود بروید.

italian-kitchen-decoration-and-dining-table (12)

چوبیران افتخار این را دارد که از جدیدترین مدل ها برای فروش میز ناهارخوری در مدل های خود بهره می برد و شما می توانید از وبسایت چوبیران به راحتی مدل مورد نظر خود را بیابید و اقدام به خرید میز ناهارخوری جدید کنید.

italian-kitchen-decoration-and-dining-table (7)

آشپزخانه با دکوراسیون ایتالیایی حکم روح و قلب را برای خانه های امروزی دارد و علاوه بر این اغلب افراد تمایل دارند طراحی مدرن و امروزی را در آشپزخانه منزل خود داشته باشند از این رو دکوراسیون های ایتالیایی جایگاه خاصی را در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه و همچنین میز ناهار خوری در ایران پیدا کرده اند.

italian-kitchen-decoration-and-dining-table (2)

در طراحی اغلب آشپزخانه های ایتالیایی از ترکیب رنگ های گوناگونی استفاده می شود و همچنین استفاده از قفسه ها و شلف های دیواری یکی دیگر از مشخصه های طراحی دکوراسیون آشپزخانه ایتالیایی است. آشپزخانه های ایتالیایی همچنین به گونه ای طراحی می شوند که امکان نصب جزیره و همینطور میز ناهار خوری جدید در وسط آشپزخانه وجود دارد.

italian-kitchen-decoration-and-dining-table (4)

یکی از ویژگی های بارز آشپزخانه های ایتالیایی استفاده از کابینت ها با چوب های درخشنده و براق است و این مدل کابینت ها محیطی دلپذیر را در دکوراسیون آشپزخانه ایجاد می کنند. از دیگر مشخصه های این سبک دکوراسیون سادگی در طراحی آن ها و استفاده از یک میز ناهار خوری شیک است و اگر شما خواهان طراحی دکوراسیونی ساده ای در فضای آشپزخانه منزل خود هستید بهتر است از این سبک دکوراسیون استفاده کنید.

۱۵

امروزه اغلب افراد از یک سرویس غذا خوری شیک و آشپزخانه های اروپایی و ایتالیایی برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه منزل خود استفاده می کنند.

rustic-wooden-kitchen-cabinets-with-best-pendant-lighting

italian-kitchen-decoration-and-dining-table (5)

در طراحی آشپزخانه به سبک ایتالیایی می توانید از رنگ سفید استفاده کنید و چون سفید از انواع رنگ های خنثی است می توانید این رنگ را به آسانی با سایر رنگ های دیگر ترکیب کنید و فضایی مدرن و شیک را در دکوراسیون آشپزخانه خود ایجاد کنید.

italian-kitchen-decoration-and-dining-table (6)

 

italian-kitchen-decoration-and-dining-table (8)

 

italian-kitchen-decoration-and-dining-table (9)

 

italian-kitchen-decoration-and-dining-table (10)

 

italian-kitchen-decoration-and-dining-table (11)

اشتراک این مطلب

درج دیدگاه