loading

در حال بارگزاری ...

ایده های جدید برای طراحی دکوراسیون خانه

شهریور ۹, ۱۳۹۶

ایده های جدید برای طراحی دکوراسیون خانه

home-decorations-ideas

تغییر در دکوراسیون انگیزه و زمان و البته پول خوبی می طلبد اما می شود با یکم صبر و حوصله تحولی در دکوراسیون خانه ایجاد کرد. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را در این رابطه یاری نماییم.

ایده-طراحی-دکوراسیون-خانه

هنگامی که شما به دنبال یک نیروی محرکه در طراحی دکوراسیون داخلی منزل هستید، ایجاد یک دیوار یا تابلو (به هر طریقی که دوست دارید) شامل عکس ها، اقلام و یا هر چیزی که حس خوبی به شما منتقل می کند، راه مناسبی است.این دیوار انرژی بخش در این دفتر کار، دقیقا همان نوع از هنر ترکیب رنگ ها است که برای فضایی زیبا طراحی شده اند. می بینید که هزینه زیادی هم برای این طراحی به کار نرفته است.

decorations-ideas

روح بخشیدن به خانه

استفاده از گل و گیاه از هر نوعی در اتاق یکی از روش های مورد علاقه من برای طراحی داخلی دکوراسیون منزل به صورت حرفه ای است، چرا که فضای اتاق، کم کم پر از نشاط و شادابی و انرژی مثبت خواهد شد. شاخ و برگ ها و گل های گیاهان، رنگ و جلوه خاصی را حتی به فضاهای خالی می‌دهند.فرقی نمی‌کند چند گیاه کوچک روی لبه پنجره آشپزخانه باشد و یا گیاه بزرگ موز در اتاق نشیمن. این کار همیشه جوابگو است و آرامش را به منزل می‌آورد.

flowers-in-house

این فضای زندگی روشن و با طراوت با استفاده از گیاهانی که به خوبی انتخاب شده اند، هوای تازه و حس شادابی را به اتاق هدیه داده است. همچنین این گیاهان زیبای گرمسیری، با رنگ های موجود ترکیب می‌شوند و اتاق را جذاب تر می‌کنند.

استفاده از لوازم قدیمی و دوستداشتنی در دکوراسیون

شاید بخواهید از وسایل قدیمی و زرق و برق دار مادر بزرگتان استفاده کنید، که می توانید آن ها را از یک دیوار بزرگ و خالی آویزان کنید. استفاده از چنین اقلامی که باعث زیبا شدن دکور شما نیز می‌شوند، باعث می‌شوند تا بیشتر به آن ها و سال های گذشته فکر کنید.

home-decorations

در طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده از اقلامی که برای شما اهمیت دارد و با ارزش است، راهی ساده برای منحصر به فرد کردن فضای زندگیتان است. مثلا مجسمه بودا را که در سفر خود به تایلند خریده باشید و یا یک تکه از سفالگری که مادرتان سال ها پیش در مدرسه ساخته است، انتخاب های خوب و مناسبی هستند.

دیوار اتاق خود را با چیزهایی که به شما شادی می‌بخشند پر کنید. هیچ راهی بهتر از این برای انگیزه گرفتن و پر انرژی بودن در فضای اتاق وجود ندارد.استفاده از عکس ها، نقاشی ها، آثار هنری و اقلام آویزی که داستان و مسیر زندگی شما را بازگو می‌کنند، راهی مناسب برای شخصی سازی فضای اتاقتان است.

 

نباید حتما هنرمندی حرفه ای باشید تا از هنر خود استفاده کنید. می‌توانید تنها یک ساعت و یا شاید یک هفته، تصویری انتزاعی و زیبا را نقاشی کنید، هم سرگرم کننده است و هم با هزینه بسیار کم به زیبایی طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود می افزایید.در دیوار این اتاق انواع مختلف اندازه و قاب عکس ها، و همچنین طرح غیر متعارف عکس ها، باعث می شود در فضای چند منظوره این اتاق احساس راحتی داشته باشید.

استفاده از رنگ های متنوع و شاد در دکوراسیون

مطمئن هستم بعد از مطالعه ی این نوشته درباره تزیین دیوارهای خانه ی خود فکر خواهید کرد و آنها از سفید و خالی بودن در می آورید.

یکی از اقلام مورد علاقه من برای طراحی، کتاب های قدیمی هستند که در فروشگاه ها یافت می‌شوند. رنگ هایی را که می خواهید استفاده کنید، انتخاب و سپس به فروشگاه کتاب بروید تا رنگ جلد کتاب مورد نظرتان را پیدا کنید. چه کسی می داند، شاید یک روز آنها را باز کنید و بخوانید.

Room-House-Decorations-Room-Designرنگ دیوارهای منتهی به این آشپزخانه ی دوست داشتنی، سرشار از شادابی و نشاط است. علاوه بر این استفاده از تابلوهای هنری، لوستر آبی رنگ و دیگر اقلام کوچک در این فضا، حس منحصر به فرد و هماهنگی را القا می‌کند.

 

اشتراک این مطلب

درج دیدگاه