loading

در حال بارگزاری ...

مدل های مبلمان راحتی ترک با ترکیب رنگ سیاه و سفید

شهریور ۴, ۱۳۹۶

مبلمان راحتی ترک بخرید آنهم با ترکیب رنگ سیاه و سفید!

leisure-furniture-models-leave-with-black-and-white-combination

از آنجایی که امروزه پرطرفدارترین رنگ مبل راحتی خاکستری است، خرید مبلمان راحتی ترک  و با ست سیاه یا سفید و یا ترکیبی از هردو می تواند بسیار جذاب و غیر منتظره نیز باشد. بعلاوه خاصیت اصلی مبل سیاه و سفید این است که هیچ وقت از مد نیافتاده و همیشه زیبا، شیک و روی مد باقی می مانند.

مبل های راحتی سیاه و سفید تاریخچه ای بسیار قدیمی داشته و از زمان های خیلی قدیم در دکوراسیون استفاده می شدند، در طی زمان فقط استایل، مواد سازنده و روکش های انتهایی مبل تغییر کرده اما خود جادوی سیاه و سفید همچنان به قوت خود باقی است.

امروزه خانه هایی با پلان باز و بهم پیوسته محبوبیت بسیار زیادی یافته، تاثیر ست مبلمان راحتی ترک خانه از اتاق نشیمن و پذیرایی فراتر رفته و حتی در آشپزخانه و غذاخوری نیز اثر گذار هستند. در نتیجه باید یک مدل مبل ترک را انتخاب کنید که هم شیک باشد و هم با دکوراسیون سایر اتاق های خانه همخوانی داشته باشد. همچنین مبل سیاه و سفید این خاصیت را دارد که به نقطه کانونی دکوراسیون تبدیل شود، بنابراین سایر عناصر منزل باید بر اساس این نقطه کانونی چیده شوند.

leisure-furniture-models-leave-with-black-and-white-combination

استفاده از مبلمان ترک در دکوراسیون سفید مشکی

leisure-furniture-models-leave-with-black-and-white-combination

ست سفید مشکی مبل راحتی شیک

ست مبل راحتی و استیل شیک و زیبا مهم ترین وسایلی هستند که برای اتاق نشیمن یا پذیرایی خود تهیه می کنید. در برخی شرایط این مبل ها هستند که سبک تزیین خانه را تعیین می کنند. مبل سیاه و سفید در بین تمامی ست ها، بخاطر تضادی که بنمایش می گذراند برای خیلی از دکوراسیون ها بهترین انتخاب بشمار می رود.

مبل-راحتی-ترک-سفید-مشکی (28)

از آنجایی که خیلی از ما حوصله یا بودجه کافی برای تعویض دکوراسیون نشیمن هر چند سال یک بار را نداریم، توصیه می شود سراغ ترکیب ها رنگی خنثی بروید که انتخاب مطمئن تری بوده و با دکوراسیون حال حاضر و آینده تان همخوانی خواهد داشت. وقتی صحبت از سیاه و سفید می شود اولین چیزی که به ذهنمان می آید ترکیب رنگی این دو کنار هم و تضاد جالبی است که با هم ایجاد می کنند. ترکیب سیاه و سفید ترکیبی کلاسیک بوده و وقتی در دکوراسیون قرار بگیرد حتما توجهات را جلب خواهد کرد.

مبلمان-راحتی-ترک

ست جدید مبلمان ترک شیک و زیبا

آخرین مدل های مبلمان ترک با طرح های متنوع

مبلمان-راحتی-ترک

مبلمان ساده و شیک با ترکیب رنگ سیاه و سفید

مبلمان-راحتی-ترکمبلمان-راحتی-ترک

اشتراک این مطلب

درج دیدگاه