loading

در حال بارگزاری ...

شرکت مبل IKEA اولین مجموعه ای از مبلمان برای گربه ها و سگ ها را راه اندازی می کند

آبان ۱۰, ۱۳۹۶

اولین مجموعه مبلمان IKEA که به طور خاص برای حیوانات خانگی طراحی شده است شامل یک درخت مانند گربه و یک کاسه است که باعث می شود سگ ها به آرامی بخوابند.

مجموعه Lurvig توسط Inma Bermudéz طراحی شده است، که احساس می کند در بازار برای محصولات با قیمت مناسب اما حیوان خانگی زیبا مورد توجه قرار گرفته است.

مبل حیوانات خانگی

 

به علاوه تختهای کمربند و ماتهای خراشنده، این مجموعه شامل نسخه های پایینتر از محصولات IKEA نمادین مانند صندلی Klippan است.

هنگام طراحی این مجموعه، طراح مبتکر والنسیا در کنار باربارا شوبر، متاهل، کار می کرد تا اطمینان حاصل کند که انواع رفتارها و عادت های مختلف به آن پرداخته شده است.

برمودز گفت: “این بسیار مهم است که از نیازهای حیوانی و رفتارهای حیوانی مانند خوردن یا بازی کردن به عنوان نقطه شروع استفاده شود.”

او در ادامه گفت: “سگ ها قطعا خاک را از پیاده روی که دارند به منزل می یاورند”  و “گربه ها قطعا بر روی اکثرا وسایل خراش ایجاد میکنن ” که این مسائل را در تولید مبل برای آنها در نظر گرفته شده است .

 

مبلمان حیوانات خانگی

 

مجموعه ۶۲ قطعه برمودز زمینه های اساسی خواب، غذا خوردن، بازی، سفر و پیاده روی را پوشش می دهد.

برای خواب، او طراحی مینی دیواری Klippan، یک درخت رویا مانند، و درج های cocooning برای واحدهای قفسه Kallax طراحی کرده است.

یک تخت خواب دوستانه طراحی شده است که با لباس های قدیمی و پتو های خود صاحب شود، در حالی که یک قاب تخت می تواند به عنوان یک لانه ی دلپذیر استفاده شود و یا به عنوان یک لانه پانوراما به عقب برگردد.

طراح توضیح داد: “قطعه ای که من بیشتر از آن افتخار می کنم، یک بالشتک حیوان خانگی است: ما صاحبان را تشویق می کنیم تا آنها را با لباس های قدیمی، پتو یا حوله خود پر کنیم”. “ایده این است که حیوانات خانگی با یک کوسن راحت و راحت و بوی آشنا نیز دریافت می کنند.”

برای شام، او یک کاسه کم عمق ایجاد کرد که سگها را به آرامی بخورند.

او گفت: “گربه ها معمولا در تنظیم مقدار غذای مصرفی خود خوب هستند، اما تعداد زیادی نژاد سگ همچنان تمایل به پرخوری دارند.”

“به همین ترتیب کاسه خوراک آهنی بخشی از محدوده Lurvig شد. با استفاده از یک طراحی که سطح سطح داخلی کاسه را تجزیه می کند، سگ از داشتن آن در یک یا دو گلوله جلوگیری می کند.”

بقیه مجموعه شامل مناظر و یقه های بازتابنده، سبد مسافرتی، تونل بازی و قلم مو است.

طراح حتی لحظات کمتری از لحظه های مالکیت حیوانات را در نظر گرفته است – ایجاد طیف رنگی از کیسه های پو و بیل سینی بستر.

اشتراک این مطلب

درج دیدگاه