loading

در حال بارگزاری ...

نمونه های زیبا از چیدمان مبلمان راحتی و دکوراسیون منزل

شهریور ۷, ۱۳۹۶

نمونه های زیبا از چیدمان مبلمان راحتی و دکوراسیون منزل

furniture-layout-and-home-decoration

داشتن یک نمای هدفمند یک مهارت است، نمای داخلی لایه دار، ولی استفاده از رنگ های خنثی کار را بسیار ساده تر می کند. یک فرش طبیعی بافته شده( هر چه بزرگتر بهتر)  در دکوراسیون شما بخوبی کار خواهد کرد و به محیط بافت نرمی می دهد.

home-decoration

کارهای هنری با رنگ های مکمل یا هماهنگ انتخاب کنید، نگران استفاده از وسایل مبلمان بزرگ نباشید.تا جایی که این وسایل با اتاق شما تناسب داشته باشند. تعداد کمتری وسایل بزرگتر معمولا اثر بهتری نسبت به تعداد زیادی وسایل کوچکتر دارد، بویژه اگر نمایی کلاسیک و یکنواخت دارید.

furniture-layout-and-home

در کار با رنگ های خنثی سطوح چوبی، زیبایی خطوط آشکار را بیشتر کرده و آنها را ملموس تر می کند. یک اتاق پذیرایی با مبلمان های پایه چوبی به یک تعادل کامل رسیده است. استفاده از رویه چوبی برای میز ها هم راه دیگری برای ایجاد نرمی است.

گاهی اوقات در مورد نمای اتاق برنامه ریزی می کنید ولی وقتی که همه چیز سر جای خودش قرار گرفت، به نظر می رسد چیزخاصی که همه چیز را دور هم یکپارچه می سازد وجود ندارد.اگر این مشکل دکوراسیون شماست، با لوازم سرزنده وضعیت را سبک تر کنید، مانند این بالش های دارای طرح شتر که رنگ خنثی در آن بخوبی با طرح در هم آمیخته است. با یک لامپ به شکل آناناس یا المان غیرمنتظره دیگر بکار ببرید تا همه چیز را به حرکت بیاورد.

وقتیکه زمینه رنگی خنثی استفاده می کنید ، این کار به شما آزادی انتخاب بیشتری برای انتخاب یک مبل راحتی می دهد و بدون ترس از آنکه ممکن است کار انجام شده زیاده روی به نظر برسد. برای یک درخشش همیشگی.لوستر کریستال جاذبه خواهد داشت و نور زیادی در اطراف پخش خواهد کرد.

نمونه های جدید چیدمان مبلمان راحتی

چگونه به یک چیدمان خوب برای مبل راحتی برسیم

 

furniture-layout-and-home-decoration

اشتراک این مطلب

۲ دیدگاه

 1. آموزش آشپزی

  ممنون از آموزش هایی که قرار می دهید

  49 سال AGO | پاسخ دادن
  1. مدیریت

   خوشحالیم از اینکه مورد پسند شما بود دوست عزیز

   49 سال AGO | پاسخ دادن

درج دیدگاه