loading

در حال بارگزاری ...

چند نمونه مبل راحتی در هماهنگی با دکوراسیون خانه

هماهنگی مبل راحتی با دکوراسیون منزل خود را اهمیت دهید

Picture 047

یک دست مبلمان راحتی با ترکیب رنگ قهوه ای در عین حال مدرن برای نشیمن بسیار اهمیت دارد. جایی که قرار است شما بعد از خستگی های ناشی از کار روزانه ساعتی را در کنار خانواده خود به تماشای تلویزیون بنشینید.

examples-sofas-harmony-home-decoration (1)

ترکیب رنگی مناسب مبل راحتی برای دکوراسیون منزل همیشه یک اصل مهم بوده است. بخصوص اگر پای مبلمان در میان باشد. استفاده از ترکیب رنگی سبزو کرم علاوه بر زیبایی نشیمن شما حس تازگی و سر زندگی را ایجاد می کند.

examples-sofas-harmony-home-decoration (2)

چیدمان مبلمان راحتی مدرن و شیک در نشیمن و پذیرایی تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و جذابیت دکوراسیون دارد.به طور کل در اکثر خانه های ایرانی از مبل راحتی مدرن و زیبا در دکوراسیون منزل استفاده می شود و نیز چیدمان مبلمان در زیبایی و لوکس به نظر رسیدن خانه شما بسیار اهمیت دارد.

examples-sofas-harmony-home-decoration (3)

مبلمان خانگی مخمل نمادی از لوکس بودن و پرستیز در دکوراسیون منزل می باشد. انتخاب یک دست مبل بنفش در ترکیبی با رنک های روشن سفید باعث ایجاد حس آرامش در دکوراسیون داخلی منزل می شود.

Inspiration Minimalist Living Room Living Room ~ U-Nizwa intended for Urban Living Room Ideas

اگر مایل هستید در فضای داخلی خانه خود تفاوت ایجاد کنید، می‌توانید تمام رنگ‌هایی که برای دکوراسیون منزل‌تان انتخاب کرده‌اید را در هر سه عنصر پرده، فرش و مبل به کار ببرید. این کار مهارت زیادی می‌خواهد اما اگر نتیجه خوب از آب درآید، بسیار هیجان‌انگیز است.

examples-sofas-harmony-home-decoration (5)

می‌توانید چند مبل با رنگ‌های مختلف و فرشی با توناژهای رنگی متفاوت و پرده‌ای از ترکیب رنگ‌های مختلف را در کنار هم ست کنید.

Picture 047

در هر دکوراسیونی که برای منزل خود در نظر بگیرید باز هم مبل راحتی نیاز خواهید داشت. مبل راحتی ایتال فوم می تواند علاوه بر رفع خستگی های روزانه شما به ایجاد صمیمیت و انرزی بیشتر در فضای نشیمن کمک کند.

نمونه های دیگر مبل راحتی ست با دکوراسیون منزل

examples-sofas-harmony-home-decoration (7)

 

examples-sofas-harmony-home-decoration (8)

 

Living room of the HGTV Urban Oasis 2013 located in Boston, MA.

Living room of the HGTV Urban Oasis 2013 located in Boston, MA.

اشتراک این مطلب

درج دیدگاه