loading

در حال بارگزاری ...

مبل راحتی اروپایی و جدید برای خلق یک دکور زیبا و مدرن – سری ۳

مدل های جدید مبل راحتی اروپایی برای خلق یک دکور زیبا و مدرن

مبل-راحتی-اروپایی

تلویزیون، شومینه یا محیط اطراف زیبا؟ شما با انتخاب این مبل راحتی جدید میتوانید از این مکان زیبا لذت ببرید.

۳۰-stylish-sofa (1)

این مبل راحتی اروپایی و جدید یک اثر هنری است، زیرا راحتترین مکان را برای استراحت ایجاد کرده است. فضای عمیق آن را یک نقطه دوست داشتنی برای یک چرت راحت است.

۳۰-stylish-sofa (11)

شما در دکور اروپایی بالا یک مبل منحنی، میز عسلی فوق العاده با سنگ مرمر را در یک اتاق نشیمن پر از ظرافت و پر از احساس می بینید.با یک دکوراسیون ساده و فضایی بزرگ.

۳۰-stylish-sofa (25)

لایه های بافت با رنگ های خنثی و بالش های مبل جذاب باعث ایجاد حس لذت در این اتاق نشیمن مدرن می شود. دو قطعه بزرگ از آثار هنری بسیار زیبا روی میز ،و چند تابلو کلاسیک روی دیوار دکور این اتاق را تکمیل کرده است.

۳۰-stylish-sofa (13)

یک مبل راحتی اروپایی زیبا با فرشی مخملی و یک تابلو نقش برجسته در اتاق بالا قرار دارد – صندلی های beanbag با یک پارچه پوست ببری زیبا به احساس اتاق و راحتی آن اضافه می کنند.

۳۰-stylish-sofa (26)

دیوارهای سفید در تصویر بالا فضای دکور را تمیز و جدید می کنند. بالشتک های زیاد و سرگرم کننده را که می توان اغلب به تغییر فصل تغییر داد تا منعکس کننده زمان سال، تعطیلات و یا خلق و خوی شما باشد!

۳۰-stylish-sofa (16)

این پاسیو زیبا دارای یک مبل خاکستری تزئین شده با بالشتک های با الگوی هندسی و راه راه و یک فرش گرافیکی است. یک میز چوبی را هم به دکور اضافه کرده اند که یک عنصر غنی برای جان بخشیدن به رنگ سرد خاکستری است.

۳۰-stylish-sofa (22)

یک مبل راحتی ساده و صندلی های بزرگ برای ایجاد یک کتابخانه با فضای الهام بخش و دلخواه لازم است.مبل راحتی اروپایی بیشتر به راحتی شخص تاکید دارد تا زیبایی.

۳۰-stylish-sofa (18)

یک دیوار رنگی با حروف بزرگ ‘XOXO’ به فضای اتاق تمرکز می دهد.بالش های رنگی اضافی، یک فرش سیاه و سفید و قابل توجه این مبل راحتی ال را بهترین مکان برای آرامش روحی کرده است.

۳۰-stylish-sofa (24)

ترکیب پارچه های بافت و براق در این اتاق نشیمن مدرن مبل راحتی اروپایی را به خوبی نشان می دهد. مبل های خالص مخملی با بالش آبی و رنگی مطابق با صلیقه هرکس ساخته شده است.

اشتراک این مطلب

درج دیدگاه