loading

در حال بارگزاری ...

۶ مدل مبل راحتی قرمز بسیار زیبا برای یک دکور جذاب

شهریور ۲۹, ۱۳۹۶

۶ ایده جدید برای داشتن مبل راحتی قرمز در دکوراسیون خانه

red-sofa

اضافه کردن یک مبل قرمز به اتاق نشیمن شما یک روش مرسوم برای اضافه کردن رنگ و روح به اتاق است. در این مقاله قصد داریم ۶ طرح مبل راحتی قرمز رنگ را برای شما عزیزان به همراه نکاتی که به شما در انتخاب مبل راحتی کمک می کند قرار دهیم تا ایده های خوبی را در شما به وجود بیاوریم.

best-red-sofas

  • ایجاد یک اتاق نشیمن سرگرم کننده و باحال با رنگ های روشن و الگوهایی مانند تصور بالا که طراح Robin Callan در این اتاق انجام داد با کمی ذوق و البته هزینه امکان پذیر است. یک مبل راحتی صاف قرمز و مکمل آن آثار هنری کلاسیک و پر جنب و جوش.

مبل-راحتی-قرمز

  • این مبل راحتی شیک طراحی شده توسط Erinn Valencich یک مبل تمام عیار برای ایجاد فضایی گرما و دلنواز در اتاق نشیمن شما است.فقط کافی است این سرویس مبل زیبا را با چند کوسن زیبا و کلاسیک کامل کنید.

مبل-راحتی-قرمز-مخمل

  • یک مبل راحتی مخمل اتاق شما را به یک کاخ تبدیل می کند.در تصویر بالا  یک اتاق غنی با یک مبل ساخته شده توسط Shelly Riehl David که با رنگ و بافت فوق العاده ای پر شده است که یک فضای باورنکردنی را به وجود آورده است.

red-comfort-sofa

  • در تصویر بالا یک مبل راحتی قرمز فوق العاده در یک اتاق نشیمن مدرن می بینید که توسط Andreas Charalambous طراحی شده است یک نمونه قوی با خطوط ساده و تمیز که یک اتاق دلنشین و ساده را به وجود آورده است.

powerful-red-sofa

  • یک نقطه کانونی قرمز خاص
    دیوارهای با رنگ سیاه باعث می شود که مبل قرمز در این اتاق به خوبی خود را نشان دهد . و به عنوان تنها منبع رنگ در اتاق این مبل یک نقطه کانونی زیبا را خلق کرده است.

مبل-راحتی-قرمز-جدید-شیک

  • ایجاد یک فضای شاد با یک دست مبل سرخ و زیبا

    پارچه قرمز در این مبلها یک لمس روحانی را به این فضای خنثی داده است که توسط Shelly Riehl David طراحی شده است. رگه های سفید بر روی مبل و بالش ها به چشم یک آرامشی خاص انتقال میدهد و باعث می شود فضا از یک رنگی و کسل کنندگی خاج شود.

امیدوارم که این مطلب هم برای شما مفید فایده بود باشد و بتوانید از مبل های زیبایی که در این مطلب در کوراسیون های شیکی که قرار داشت مبل راحتی قرمز خود را انتخاب کرده باشید. نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید.

اشتراک این مطلب

درج دیدگاه