loading

در حال بارگزاری ...

۳۰ طرح جالب و خلاقانه مبل راحتی که تا حالا ندیده اید

شهریور ۱۳, ۱۳۹۶

جدیدترین طرح های خلاقانه مبل راحتی برای افراد خاص

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (7)
یکی از مهم ترین مواردی که هنگام تهیه و یا تعمیر مجدد اتاق نشیمن شما لازم است مدل مبل راحتی خاص می باشد. در اینجا ۳۰ طرح جالب و خلاقانه مبل وجود دارد که اگر به دنبال یک مبل راحتی خاص می گردید پیشنهاد میکنم حتما این مطلب را تا آخر بخوانید.
۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (4)
در نگاه اول، شما ممکن است از خودتان بپرسید «این چیست؟» چرا که سیستم مبل احساس طراحی شده توسط Animi Causa شکل شاد و غیر معمولی دارد. شکل از ساختار مولکولی، فرم پایه ای برای تمام اشیاء در جهان الهام گرفته شده است. این مدل مبل از ۱۲۰ ‘توپ’ ساخته شده با پارچه الاستیک پوشیده شده است. شما می توانید از آن به روش های مختلف استفاده کنید، و ساختار آن اجازه می دهد به ایجاد فرم های متعدد از مبلمان راحتی شیک.
۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (3)
۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (2)

رودولفو روچتتی از Tappezzeria Rocchetti با یک سری پارچه های خاص برای مبل ، مبلمان خلاقانه ای ساخته است. اگر شما میخواهید یک مبل راحتی با طرح حیوانات در خانه داشته باشید از این مدل مبلمان استفاده کنید . دوستداران حیوانات، توجه داشته باشید: پارچه های این مبلمان حیوانات همه از خز مصنوعی ساخته شده است.

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (5)
۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (6)
۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (11)
این یک نوع از مبل های هوشمند است که من در اتاق نشیمن من می خواهم. نه تنها ساده به نظر می رسد، بلکه بسیار پیشرفته و چند منظوره است: یک مبل که به تخت دو نفره تبدیل می شود. حتی با یک نردبان پشتیبانی و ریل گارد می آید . به همه شما پیشنهاد میکنم به سراغ این مدل های هوشمند بروید و sleepover را به دوستان خود پیشنهاد کنید.
۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (14)
این مبل به نظر می رسد مانند یک برس بزرگ با موی های ضخیم باشد ، اما هم نرم و هم راحت طراحی شده و به شما یک ماساژ آرامش بخش می دهد. این مدل مبل راحتی بسیار متفاوتتر از مبلمان های رایج است که ما در هر خانه ها می بینیم. این طراحی نتیجه کار یک دانش آموز از دانشگاه جدید Bucks است. طراحی ممکن است جالب توجه باشد، به خصوص برای نوجوانان، اما متاسفانه این مبل هنوز به تولید انبوه نرسیده است.
۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (8)
مبل مدل Do Lo Res طراحی خلاقانه توسط Ron Arad است. این شامل چندین مکعب های مختلف از ارتفاع های مختلف، مرتب شده در ردیف و ثابت به پلت فرم توسط پین های فولادی است . آنها از فوم پلی یورتان با تراکم مختلف ساخته شده اند . فوم سخت تر در پایین هر واحد به منظور گرفتن پین فولادی استفاده می شود، در حالی که کف فوم در بالای صفحه، راحتی مطلوب را تضمین می کند. واحدهای ممکن است به شکل گسترده ای از شکل ها و اندازه ها دوباره مرتب شوند.
۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (10)

مبل خانگی خانه شیرین هم راحتی و هم حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهد. در داخل فوم پلی اورتان با پوشش چرم قابل جابجایی است. همانطور که می بینید، مبل خانه Home Sweet Home مانند یک اتاق کوچک است؛ فقط یک پرده برای یک مکان خصوصی برای استراحت اضافه کنید

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (28)
این مدل مبل راحتی مدرن توسط طراح Manfred Wakolbinger اولین قطعه مبلمان است که مجسمه ساز مشهور اتریش برای Wittmann ایجاد شده است. این مدل مبل هنری از طراحان شرق و سوئیتهای ۱۹۷۰s الهام گرفته شده بود. این مبل فوق العاده  و چند منظوره چند وظیفه را به عنوان یک مبل ارائه می دهد که می تواند چندین نفر را در خود جای دهد (یک صندلی انفرادی نیز در دسترس است). در این طراحی از کوسن ها دست کشیده شده است تا زیبایی و خاص بودن آن حفظ شود.
۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (12)

مبلمان Cor با یک مدل فوق العاده دیگر جلوگری کرد . با همکاری طراحان Kristen Antje Hoppert و Steffen Kroll از Studop Vertijet، لاوا نام مدل مبل طراحی شده است که از دو اثر هنری و یک تکه مبلمان تشکیل شده است. امکانات در این مبل راحتی بی پایان هستند ،راحتی در نشستن مبلی برای خواب راحت،زیبایی در نهایت دقت و چندین مزیت بی نظیر.

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (32)
Sitscape-sofa (2)
Sitscape-sofa (1)

Sitscape یک ساحل مبلی نزدیک به ۲۰ فوت است. شکل استفاده معمولی از نیمکت را تغییر می دهد؛ طراحی بر اساس موقعیت های مختلف در مبل و تغییرات منحنی شکل بین آنها است. این مدل مبل راحتی بر اساس موقعیت های مختلف آرامش بخش تراحی شده است ، تولید کننده این مبل خاص شش موقعیت اساسی را ایجاد کرده و برای آنها طراحی صورت داده است. در نتیجه، Sitscape را می توان یکی از مدل های مبل هوشمند و مبل مدرن توصیف کرد که نظیر ندارد. و بی نهایت را برای آرامش شما فراهم می کند.

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (17)

این دو قطعه مبل شیک، یک مبل گهوار و یک دوست هستند ، توسط اسکات ویلسون طراحی شده و از خط خالی کاناپه ها و مبل ها ساخته شده است. طرح ها با منحنی های بسیار برجسته مشخص می شوند. آنها از فولاد برای قدرت و دوام ساخته شده اند و روی آن با پلی اورتان پوشیده شده اند. اگر چه آنها بسیار مدرن هستند،اما به عنوان مبل راحتی در مطب یا اداره می شود از آنها استفاده کرد.

در ادامه مطلب نمونه های دیگر مبل راحتی مدرن و خاص را برای شما عزیزان قرار می دهیم 

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (22)

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (21)

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (20)

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (19)

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (18)

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (15)

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (16)

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (13)

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (24)

 

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (31)

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (29)

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (27)

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (26)

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (25)

۳۰-interesting-and-creative-designs-of-sofas (9)

امیدوارم از این مطلب که وبسایت چوبیران برای شما عزیزان جمع آوری کرده لذت برده باشید.

اشتراک این مطلب

درج دیدگاه