loading

در حال بارگزاری ...

۲۰ نمونه کاور برای مبل راحتی و زیبا کردن مبلمان خانه

شهریور ۷, ۱۳۹۶

۲۰ عکس کاور مبل راحتی برای خانم های باصلیقه

 

دقت نمایید کاور مبل فعلا موجود نمی باشد لطفا تماس نگیرید در این کانال عضو شوید در صورت موجود اعلام خواهد شد .

https://t.me/moblima

 

20-sample-covers-for-sofas (13)

کاور مبل تنها برای محافظت از مبلمان در برابر کثیفی، گرد و خاک یا نوشیدنی و لکه ها بکار نمی رود، بلکه کاربردهای دیگری نیز دارد. امروزه در بیشتر خانه ها مبل راحتی وجود دارد و مردم نسبت به مبلمان خود نگرش های مختلفی دارند. برخی افراد از کاناپه برای خوابیدن استفاده می کنند، در حالی که دیگران آن را بعنوان المان مرکزی طراحی خود استفاده می کنند.

حتما یادتان باشد بعد از خرید مبل راحتی یک کاور نیز برای آن تهیه کنید.

covers-for-sofasچطور یک کاور برای مبلمان خود انتخاب کنیم

بدون هیچ شکی، مهمترین ویژگی کاور مبل راحتی جنس آن، طرح پارچه و البته رنگ آن است. به توصیه متخصصان توجه کرده و سعی کنید پارچه ای انتخاب کنید که با دوام بوده و مدت زیادی در خدمت شما باشد. علاوه بر دوام، پارچه نباید فرم خود را از دست بدهد و یا بپوسد.در مواردی هم می توانید از کاور های آماده برای مدل مبل راحتی خود استفاده کنید.

sample-covers-for-sofas

از کاورهای با کیفت بالا استفاده کنید تا از مدل مبلمان تان به خوبی محافظت شده و اتاق نشیمن خانه شما مزین شود. محبوب ترین مواد برای دوخت پوشش مبل، پارچه پرده ای، مخمل و بافت پارچه نما هستند. در مقایسه با پارچه تصویردار، این پارچه ها ارزان ترند ولی بسیار سریعتر خراب خواهند شد.

در انتخاب پارچه برای مبل ها، پارچه های نرم و لطیف انتخاب کنید. رنگ آن را با توجه به رنگهای موجود در طراحی دکوراسیون داخلی مشخص کنید. توصیه می شود که رنگ های گرمتر و ملایم تر از رنگ های موجود انتخاب کنید تا به اتاق تازگی و مثبت بودن اضافه کند.

covers-for-sofa

با پوشش مبلمان راحتی خانه را نو کنید

بهترین کار برای تحول در دکوراسیون خانه و پوشاندن مدل مبلی که سالهاست خریده اید و از آن خسته شده اید استفاده از کاور است. علیرغم این واقعیت که افرادی هستند که فکر می کنند کاور از مد رفته است، اما می تواند بسیار مدرن و زیبا باشد. از سوی دیگر، کاملامقرون به صرفه بوده و یک کاردستی بزرگ می باشد. چرا که تعویض رویه کاناپه بسیار پر هزینه بوده و باید توسط یک فرد متخصص انجام شود.

کاورهای قابل برداشته شدن بسیار کاربردی اند، بویژه برای خانواده هایی که فرزند کوچک یا حیوان خانگی دارند، تا اینکه براحتی برداشته شده و شسته شوند.

مدل های جدید کاور مبل راحتی و کاناپه

حتما امتحان کنید کاور مبل جدید خانه شمارا متحول می کند

  • در ادامه نمونه های زیبا و جدید از کاور مبل راحتی را برای شما عزیزان قرار می دهیم

اشتراک این مطلب

درج دیدگاه